Kochani Rodzice, Dzieci i Przyjaciele naszego przedszkola!

Kochani Rodzice, Dzieci i Przyjaciele  naszego przedszkola!

Kochani Rodzice, Dzieci i Przyjaciele

naszego przedszkola!

Udało nam się zakończyć z ogromnym sukcesem akcję pomocy programu „SZLACHETNA PACZKA” w którym nasze przedszkole zadeklarowało pomoc dla rodziny z Domysłowa !!!

Pomagać, nie pomagać? Czy oni nie mogą sobie sami poradzić? Czy my mamy lepiej niż oni, że musimy pomagać? Często słyszymy takie pytania.

Społeczność naszego przedszkola nie miała takich wątpliwości. Z wielkim sercem i zaangażowaniem włączyliśmy się w zbiórkę pieniędzy i potrzebnych rzeczy. Dzięki Rodzicom, pracownikom naszego przedszkola i wielu naszym serdecznym przyjaciołom udało się zgromadzić potrzebny opał, łózko, kołdry i poduszki, sztućce, zastawę stołową. Przekazaliśmy także 25 paczek z zabawkami, środkami czystości i żywnością, ubraniami  oraz bony towarowe. Łączną pomoc oszacowaliśmy na ponad 5 tys. zł!!!

Nie oczekujemy żadnego podziękowania – bo pomagamy prawdziwie i bezinteresownie z potrzeby serca. Wystarczająca jest dla nas radość obdarowanych dzieci i ich rodziców. W sercu możemy być dumni, że nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że warto pomagać i że się wszystko udało.

W imieniu pracowników naszego przedszkola z serca dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Takie wielkie czyny utwierdzają nas w tym, że zawsze można na Was liczyć! JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!

Anita Kijowska

Data dodania: 2019-12-09 13:38:10