Bądź bezpieczny

19 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji.Tematem spotkania było utrwalenie zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w domu i przedszkolu.Pan policjant przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię, następnie wytłumaczył jak nalezy sie zachowywać w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacjach zagrożenia.Policjanci poinformowali i zademonstrowali dzieciom,w jaki sposób zachować się poczas ataku psa. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Za spotkanie dziękujemy!

Data dodania: 2018-09-21 15:00:02
Data edycji: 2018-09-25 17:09:11