DYŻUR WAKACYJNY

Dyżur wakacyjny 2020 r.

Przedszkole Publiczne nr 4 od 1 lipca do 17 lipca,

Przedszkole Publiczne nr 2 od 20 lipca do 14 sierpnia,

Szkoła Podstawowa nr 1 od 17 sierpnia do 31 sierpnia.

W związku z panującą sytuacją pandemii i mając na uwadze, że cały czas obowiązują ograniczenia dot. liczebności grup i niemieszania się dzieci z poszczególnych grup, w tym roku szkolnym  przedszkole będzie pracowało na rzecz swoich dzieci i ewentualnie nowych, które zapiszą się na ten czas do przedszkola, o ile będą  wolne miejsca w przedszkolu.

Kartę zgłoszenia dziecka ( w załączniku) na dyżur wakacyjny należy złożyć drogą elektroniczną (przedszkole@pp2.goleniow.pl) lub do skrzynki pocztowej umieszczonej na budynku przedszkola w terminie do 15 czerwca 2020 r.

• Dnia 17 czerwca wywieszenie listy dzieci z wynikami kwalifikacji na dyżur wakacyjny na drzwiach wejścia głównego do przedszkola.

• wnioski będą weryfikowane przez dyrektora placówki bez możliwości odwołania

• pierwszeństwo podczas przyjęcia na dyżur wakacyjny będą miały kolejno:
  1. dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, osób realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa;
  2. dzieci osób pracujących,

• obowiązkiem rodzica jest  przedstawienie do wglądu aktualnego zaświadczenia o zatrudnieniu,

• w przypadku objęcia kwarantanną rodzica dziecka lub osoby wspólnie zamieszkującej, rodzic zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia o tym dyrektora przedszkola. Objęcie rodzica lub osoby wspólnie zamieszkującej kwarantanną uniemożliwia korzystanie dziecka z opieki w przedszkolu.

Data dodania: 2020-06-03 20:40:03
Data edycji: 2020-06-04 14:40:15