DZIEŃ  BABCI  I  DZIADKA  U  PIRATÓW

22 stycznia „Piraci” zaprosili swoje babcie i swoich dziadków na występy. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. Nie zabrakło również prezentów jakie Piraci własnoręcznie przygotowali oraz słodkiej niespodzianki jakim był pyszny tort i przygotowane smakołyki przez rodziców. Miłą niespodzianką dla dzieci i dziadków był udział rodziców  w przedstawieniu pt:”Czerwony kapturek”.

To były naprawdę wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i dumy chwile. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Bez Was smutny byłby świat, żyj nam Babciu, żyj nam Dziadku co najmniej dwieście lat!

Data dodania: 2020-01-29 21:04:46
Data edycji: 2020-01-29 21:08:48