Dzień Babci i Dziadka w Piratach - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie

Dzień Babci i Dziadka w Piratach

Babcia i Dziadek to sÅ‚owa, które każdemu dziecku kojarzÄ… siÄ™ z ciepÅ‚em, miÅ‚oÅ›ciÄ… i wszystkim, co dobre. Piraci od samego rana z niecierpliwoÅ›ciÄ… wyczekiwaÅ‚y zaproszonych goÅ›ci, nie mogÄ…c siÄ™ doczekać, kiedy zapukajÄ… do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazjÄ™ podziwiać swoje wnuczÄ™ta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W przepiÄ™knej scenografii oraz wyjÄ…tkowej atmosferze, wnuczÄ™ta wspaniale wystÄ…piÅ‚y przed bliskimi, nastÄ™pnie  dzieci zaprosiÅ‚y babcie i dziadków do wspólnego taÅ„ca i  na sÅ‚odki poczÄ™stunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziÄ™kować za miÅ‚ość, cierpliwość i zrozumienie.To byÅ‚a naprawdÄ™ wyjÄ…tkowa uroczystość, peÅ‚na uÅ›miechu, radoÅ›ci i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków daÅ‚y wyraz tego, jak ważne sÄ… takie spotkania i chwile spÄ™dzone wspólnie z wnukami.

Data dodania: 2019-02-05 09:53:14
Data edycji: 2019-02-09 20:09:56