Czcionka:

Kontrast:

INFORMACJA!

DRODZY RODZICE I DZIECI

Od 18 maja przywracamy funkcjonowanie naszego przedszkola. Będzie to trudne, gdyż bardzo ostre wymogi sanitarne mocno ograniczają możliwości normalnej pracy z dziećmi. My jednak nie poddajemy się i odważnie wychodzimy naprzeciw problemom. Otwierając placówkę chcemy stworzyć możliwość skorzystania z opieki zorganizowanej przede wszystkim tym spośród Państwa, którzy z trudem łączą swoją aktywność zawodową z opieką nad dziećmi.

Zgodnie z apelem MEN pierwszeństwo z korzystania z przedszkola mają dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z opieki nad dzieckiem w przedszkolu powinni skonsultować to z dyrektorem przedszkola 3 dni wcześniej.

Zapraszamy zadeklarowane dzieci do przedszkola. Sale już przygotowane a panie czekają na Wasze uśmiechnięte buzie.

Data dodania: 2020-05-14 13:41:23
Data edycji: 2020-05-14 13:45:26