INFORMACJA! - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie

INFORMACJA!

DRODZY RODZICE I DZIECI

Od 18 maja przywracamy funkcjonowanie naszego przedszkola. BÄ™dzie to trudne, gdyż bardzo ostre wymogi sanitarne mocno ograniczajÄ… możliwoÅ›ci normalnej pracy z dziećmi. My jednak nie poddajemy siÄ™ i odważnie wychodzimy naprzeciw problemom. OtwierajÄ…c placówkÄ™ chcemy stworzyć możliwość skorzystania z opieki zorganizowanej przede wszystkim tym spoÅ›ród PaÅ„stwa, którzy z trudem Å‚Ä…czÄ… swojÄ… aktywność zawodowÄ… z opiekÄ… nad dziećmi.

Zgodnie z apelem MEN pierwszeÅ„stwo z korzystania z przedszkola majÄ… dzieci pracowników ochrony zdrowia, sÅ‚użb mundurowych, pracowników handlu i przedsiÄ™biorstw realizujÄ…cych zadania zwiÄ…zane z zapobieganiem, przeciwdziaÅ‚aniem i zwalczaniem COVID - 19.

Rodzice, którzy chcÄ… skorzystać z opieki nad dzieckiem w przedszkolu powinni skonsultować to z dyrektorem przedszkola 3 dni wczeÅ›niej.

Zapraszamy zadeklarowane dzieci do przedszkola. Sale już przygotowane a panie czekają na Wasze uśmiechnięte buzie.

Data dodania: 2020-05-14 13:41:23
Data edycji: 2020-05-14 13:45:26