Kolorowa Jesień

W poniedziałek, 24 września, po śniadanku nasze przedszkolaki uczestniczyły w imprezie przedszkolnej z okazji powitania nowej pory roku, jesieni. Wszystkie dzieci ubrane były w kolorowe stroje i wyglądały całkiem jak piękne, kolorowe jesienne listki.            Imprezę zaczęliśmy od wysłuchania czytanego przez nauczyciela listu od Pani Jesieni, a następnie przedszkolaki rozwiązywały quiz oraz zagadki jesienne. Były też tańce i zabawy przy piosenkach. Na koniec przybył do nas niezwykły gość, Pani Jesień, która przywiozła ze sobą wielki kosz pełen pachnących oraz soczystych jabłek. Aby podziękować i ugościć jak należy naszego przybysza, dzieci w swoich grupach zaprezentowały piosenki i tańce. Było bardzo wesoło. Mamy tylko nadzieję, że za rok Pani Jesień też do nas przybędzie. Tymczasem czekamy choć na kilka słonecznych i cieplejszych dni niż te ostatnie.

Data dodania: 2018-09-25 18:07:19
Data edycji: 2018-09-26 17:03:49