Konkurs Bezpieczne Ferie

W trakcie ferii zimowych w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny  pod hasłem „Bezpieczne  ferie ”.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej sposoby bezpiecznego i zdrowego spędzania czasu wolnego w okresie ferii zimowych.

Komisja konkursowa oceniająca prace miała niełatwe zadanie, gdyż do konkursu zgłoszono wiele pięknych, kolorowych prac. Piękne prace młodych, utalentowanych artystów można było podziwiać w czasie wystawy w szatni przedszkola.

Laureaci konkursu 27 stycznia z ogromną radością odebrali pamiątkowe dyplomy oraz przygotowane nagrody.

Wyróżnienie otrzymali:

Wiktoria Działa - grupa Tuptusie

Ksawery Krzywaźnia - grupa Tuptusie

Miła Kołodziejczak - grupa Łaziki

Marysia Kołodziejczak - grupa Łaziki

Jaś Kołodziejczak - grupa Łaziki

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, dziękujemy za wykonanie prac i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Data dodania: 2021-01-30 17:51:36
Data edycji: 2021-01-31 17:19:41