„(…)Mieszka tam gdzie mróz i śnieg, czy już wiesz co to za zwierz? Tak to pingwin z Antarktydy, gdy jest zimno jest szczęśliwy!”

„(…)Mieszka tam gdzie mróz i śnieg, czy już wiesz co to za zwierz? Tak to pingwin z  Antarktydy, gdy jest zimno jest szczęśliwy!”

20 stycznia Łaziki  obchodziły Dzień  Pingwina. O tym czarno-białym zwierzątku było dzisiaj dużo rozmów.  Przenieśliśmy się na Antarktydę, aby poznać bliżej życie pingwina. Łaziki poznały ciekawostki o życiu pingwinów, ich zwyczaje. Nie zabrakło również zabaw, gdzie dzieci mogły bawić się tańcząc jak pingwiny. Zabawy było co nie miara, a na dodatek Łaziki   otrzymały solidną porcję wiedzy o mieszkańcach Antarktydy. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do tego dnia i za prace plastyczne, które ozdabiają nasz kącik przyrodniczy. Dziękujemy!

Data dodania: 2021-01-24 10:13:20
Data edycji: 2021-01-24 10:20:04