Mikołajki

Wizyta Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Wszystkie grupy pracowicie przygotowały się na to spotkanie. Sale pięknie przystrojone, a przedszkolaki przygotowane z wierszami i piosenkami dla wyjątkowego gościa. Od samego rana dzieci z niecierpliwością wyczekiwały na „Staruszka z siwą brodą”.Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Data dodania: 2018-12-08 23:28:40
Data edycji: 2018-12-09 15:37:58