O Pchle co manier nie miała - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie

O Pchle co manier nie miała

14 listopada nasi milusiÅ„scy mogli uczestniczyć w interaktywnym spektaklu „O Pchle, co manier nie miaÅ‚a", inspirowanym bajkÄ… Jana Brzechwy „PchÅ‚a Szachrajka”. GÅ‚ówna bohaterka okazaÅ‚a siÄ™ specjalistkÄ… od psocenia i nie widziaÅ‚a w tym nic zÅ‚ego. Przedstawienie zawieraÅ‚o elementy edukacyjne dla dzieci, m.in. wyrażenia w jÄ™zyku angielskim. Mali widzowie dowiedzieli siÄ™ czym sÄ… dobre maniery oraz poznali skutki zÅ‚ego zachowania. Tego popoÅ‚udnia nie mogÅ‚o zabraknąć dobrej zabawy, tym bardziej, że spektakle Teatru Tak zawsze cieszÄ… siÄ™ ogromnym powodzeniem. Z niecierpliwoÅ›ciÄ… czekamy na kolejne spotkanie.

Data dodania: 2018-11-15 21:58:27
Data edycji: 2018-11-15 22:06:27