Odkrywcy w SP5

W środę 6marca Odkrywcy wybrali się z wizytą do Szkoły Podstawowej z oddziałami sportowymi nr 5
Na miejscu zostaliśmy bardzo miło przywitani przez delegację z klasy 1c i Panią Marzenkę. Dużym przeżyciem dla przedszkolaków był udział w lekcjach klas młodszych, podczas których mogli pooglądać sale lekcyjne,porozmawiać ze starszymi kolegami oraz zasiąść w szkolnej ławce.Pani Marzenka oprowadziła nas po całej szkole,odwiedzając stołówkę, świetlicę,bibliotekę szkolną, sale komputerową i sale sportową.Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali od naszych przedszkolaków ręcznie wykonane zakładki do książki.Niektóre dzieci były w szkole po raz pierwszy,inne już czuły się tam jak "U siebie",ale wszystkim się podobało.
Dziękujemy!

Data dodania: 2019-03-11 21:59:24