Pasowanie Żeglarzy

Pasowanie  Żeglarzy

„Ogłaszamy finał taki - to prawdziwe Przedszkolaki!” Tym zdaniem zakończyła się uroczystość, na której Żeglarze zostali pasowani na Przedszkolaków. Zanim to nastąpiło, maluchy dały swój pierwszy występ tak licznej publiczności. I choć tuż przed, w sali Żeglarzy, rozległ się głooooooośny  płacz, załoga się zmobilizowała i zachwyciła publiczność. Piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz niespodzianką w postaci teatrzyku pt. „Pod parasolem”, przygotowanym przez mamy. Później Żeglarze śmiało przystąpili do Pasowania, którego dokonała, w roli Kapitana, dyrektor przedszkola pani Anita Kijowska. Prezenty od Pirata, kolorowe konfetti, piękny i pyszny tort oraz żeglarskie przyjęcie to kolejne niespodzianki dla naszych maluszków. Za ogromną pomoc w przygotowaniu uroczystości serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy okazali się równie zgraną załogą. Dziękujemy!!!

Data dodania: 2018-11-22 20:48:39
Data edycji: 2018-11-22 20:52:46