PODZIĘKOWANIA

W dniu dzisiejszym dokonany został protokólarny odbiór prac wykonywanych w okresie wakacyjnym w naszym przedszkolu. Prace dotyczyły modernizacji instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą węzła cieplnego, instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Wszyscy wraz z  Rodzicami drżeliśmy czy uda się zakończyć prace w terminie i przygotować przedszkole do przyjęcia naszych dzieci. Dzięki sumiennej pracy wykonawcy – firmie LEO Lesław Pawłowski z Goleniowa oraz licznych firm współpracujących a także firmie PEC, które rozumiały doskonale, że nie mogą się opóźnić, wykonując jednocześnie prace na właściwym poziomie. Dodatkowo we właściwym czasie w sprzątanie i porządkowanie mocno zaangażował się cały personel przedszkola. Ta zgrana praca pozwoliła przywitać dzieci w czystych zmodernizowanych salach przedszkola. Wszystkim pracownikom przedszkola, pracownikom którzy wykonywali prace budowlane za włożony trud i zaangażowanie serdecznie dziękuję. Panu Lesławowi Pawłowskiemu gratuluję dobrej załogi i dziękuję za podjęcie i zrealizowanie tego dużego wyzwania.

Anita Kijowska Dyrektor Przedszkola

Data dodania: 2019-09-04 22:37:47