PRZEDSTAWIENIE

Dzisiaj nasze przedszkolaki mogły obejrzeć widowisko teatralne w wykonaniu aktorów

GRUPY T TORUŃ, które powstało w oparciu o scenariusz zabaw z dziećmi Wandy Chotomskiej „Kabaret na przerwie”. Zabawny i pełen humoru zbiór kilku najpopularniejszych bajek literatury dziecięcej( Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Kopciuszek., Jaś i Małgosia).W spektaklu mówiono o zdrowym trybie życia oraz niebezpieczeństwach codziennego życia. Dzieci poznały zgubne skutki zabawy z ogniem. Ostrzegane były przed konsekwencjami kontaktów z nieznajomymi, oraz zachęcane do mycia owoców i warzyw przed jedzeniem, oraz dbania o swoją higienę. Wszystkie dzieci dziękują RADZIE RODZICÓW za opłacenie tego przedstawienia..

Data dodania: 2022-10-22 17:11:30
Data edycji: 2022-10-26 20:34:08