Rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego z okazji Święta Niepodległości - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie

Rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego z okazji  Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada 2020 roku w Przedszkolu przeprowadzono rozstrzygniÄ™cie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego z okazji ÅšwiÄ™ta NiepodlegÅ‚oÅ›ci.

Konkurs plastyczny zorganizowany został przez panią Monikę M. i panią Ewę O . Adresowany był do dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do przedszkola.

Celem konkursu było:

– Wzbudzanie w dzieciach uczuć patriotycznych i narodowej dumy

– UpamiÄ™tnienie odzyskania przez PolskÄ™ niepodlegÅ‚oÅ›ci

– Stworzenie okazji do dziaÅ‚alnoÅ›ci plastycznej zwiÄ…zanej z symbolikÄ… narodowÄ…

Przedmiotem konkursu było:

Wykonanie 1 pracy plastycznej na grupÄ™ w dowolnej technice oraz formacie o tematyce zwiÄ…zanejz symbolami narodowymi .

Wszystkie grupy dostaÅ‚y  nagrody w postaci zabawek oraz gier edukacyjnych. OczywiÅ›cie znalazÅ‚o siÄ™ coÅ› sÅ‚odkiego dla naszych maÅ‚ych artystów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz paniom za zaangażowanie.

Data dodania: 2020-11-15 22:42:41
Data edycji: 2020-11-15 22:52:52