Spotkanie z Lili i Kiki - Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Goleniowie

Spotkanie z Lili i Kiki

10 czerwca odwiedzili nasze przedszkole wyjÄ…tkowi goÅ›cie, przedstawiciel Agencji Artystycznej Bulle z pokazem żywych papug. Przedszkolaki miaÅ‚y okazjÄ™ wysÅ‚uchać  opowieÅ›ci o Indonezji i Brazylii oraz przyjrzeć siÄ™ piÄ™knym, kolorowym papugom. PoznaÅ‚y także zasady bezpiecznego zachowania siÄ™ w pobliżu tych ptaków. NastÄ™pnie dzieci mogÅ‚y podziwiać pokaz umiejÄ™tnoÅ›ci i sztuczek w wykonaniu papug. Papuga Kakadu BiaÅ‚a i papuga Ara czyli Lili  i Kiki zaprezentowaÅ‚y siÄ™ w taÅ„cu, lataniu, ukÅ‚onach oraz udowodniÅ‚y, że potrafiÄ… rozmawiać. PiÄ™kni kolorowi goÅ›cie pokazali, jak potrafiÄ… „opalać” siÄ™ na leżaczku. Dzieci zachwycone pokazem, na zakoÅ„czenie mogÅ‚y indywidualnie pogÅ‚askać jednÄ… z papug.

Data dodania: 2019-06-16 20:52:19
Data edycji: 2019-06-17 09:49:42