Spotkanie z policją

Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci w przedszkolu, jak i w czasie wolnym od zajęć przy współpracy rodziców –policjantów w czwartek  odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne pt. „Bezpieczne ferie zimowe”.  Zaproszeni goście omówili z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariusze udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Poinformowali dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania nieznajomych osób pod nieobecność rodziców. Za spotkanie bardzo dziękujemy pani Magdzie i pani Agnieszce.

Data dodania: 2019-02-07 15:46:23
Data edycji: 2019-02-09 20:14:18