UROCZYSTE OTWARCIE JURTY „Olimpiada Zimowa”

UROCZYSTE OTWARCIE JURTY  „Olimpiada Zimowa”

Dnia 25.02.2022r. w Naszym przedszkolu odbyło się uroczyste otwarcie „Jurty” na placu przedszkolnym oraz zawody sportowe z udziałem „Drużyny Kangura”.

Uroczystość rozpoczęła się przecięciem wstęgi przez naszych zaproszonych gości, czyli Panią Burmistrz

Anitę Jurewicz oraz Panią dyrektor Wydziału Edukacji Ewę Radanowicz. Świetna zabawa towarzyszyła nam przedszkolakom oraz zaproszonym gościom do końca zawodów. Dzieci oraz Nasi goście a w tym Pani Kasia Dzierbanowicz z RR oraz Nasz „Przyjaciel Przedszkola” Pani Jola Miętus z biblioteki aktywnie uczestniczyły w zawodach sportowych przygotowanych przez Drużynę Kangura. Śmiechu było co nie miara. Na koniec zawodów odbyło się uroczyste wręczenie medali dla każdego przedszkolaka w Jurcie przez Naszych zaproszonych gości oraz słodkie co nie co dla dzieci.

Poniżej zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia

Data dodania: 2022-03-10 22:14:57
Data edycji: 2022-03-10 22:42:09