WIZYTA U NASZYCH PRZYJACIÓŁ W NIEMCZECH

13 listopada 2021r. Nauczyciele oraz współpracownicy Naszego przedszkola wybrali się z wizytą do przedszkola „Kinderladen” w Greifswaldzie  aby poznać tamtejsze przedszkole oraz kadrę. Ciepło i serdecznie zostaliśmy przywitani przez Panią dyrektor Tinę, która opowiedziała nam jak funkcjonuje przedszkole. Poznaliśmy tamtejsze zwyczaje, kulturę a także codzienność przedszkolaków. Zwiedziliśmy wszystkie kąty w placówce. Po zapoznaniu się oraz wymianie upominków od przedszkolaków zostaliśmy zaproszeni na wspólny obiad. Dziękujemy Naszym wspaniałym przyjaciołom za możliwość odwiedzenia ich i dziękujemy za ciepłe i miłe przyjęcie.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy się osobiście poznać. Teraz z  niecierpliwością czekamy na przyjazd Kadry do Naszego przedszkola.

Data dodania: 2021-12-08 21:36:53
Data edycji: 2021-12-08 21:44:53