Wizyta w Dinozaurze

Piraci zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr 8, na zajęcia plastyczne. Tam czekała na nich Pani Ewa, nauczycielka tej szkoły, która zaprosiła dzieci do klasy. Każdy Pirat wygodnie rozsiadł się w ławce i poczuł się jak uczeń. Pani Ewa pokazała dzieciom sowę z piórek i zaproponowała wykonanie podobnej, dzieci z ochotą zabrały się do pracy, wybierały piórka , przyklejały je, doklejały oczy, nos i tak powstały osobiste sówki. Po skończonej pracy Piraci udali się do pracowni komputerowej, w której pracowały pierwszaki. Ta pracownia bardzo podobała się naszym dzieciom, obserwowały one z zaciekawieniem starszych kolegów i zadania jakie wyświetlały się na monitorze. Wizyta w tej szkole była ciekawa, na pożegnanie dzieci wręczyły Pani Ewie kalendarz zrobiony w przedszkolu.

Data dodania: 2020-02-18 23:07:32
Data edycji: 2020-02-18 23:11:19