Żeglarskie obserwacje

Przyroda wokół zachwyca małych  Żeglarzy. Nasze obserwacje rozpoczęliśmy od podziwiania pięknych, wiosennych kwiatów, które zakwitły w przedszkolnym ogrodzie. Później wyruszyliśmy na pobliskie działki. Tam wokół zachwyciły nas kolory; czerwone kobierce tulipanów, żółte żonkile, różowe hiacynty i płatki magnolii oraz niebieskie szafirki. Dużo też bieli wokół nas; śnieżnobiałe kwiaty na drzewach, białe płatki stokrotek i kępki ubiorku. I oczywiście zielone listki rzodkiewki, szczypiorek,  i trawa, po której fajnie była pobiegać. Szkoda tylko, że wśród tej uroczej przyrody jakiś szkodnik wyrzucił śmieci; stary telewizor i materac.  Jednak spotkanie z działkowcami, którzy chętnie opowiadają o wiosennych pracach, zabawy na działce u mamy pani Asi sprawiły, że jesteśmy pewni, iż kolejne wyprawy na działki przed nami.

Data dodania: 2019-04-27 15:38:47
Data edycji: 2019-04-27 15:41:47